Naši lektoři

Naši lektoři jsou vstřícní milí lidé se zkušenostmi v daném oboru.  S dětmi pracují rádi. Neustále je baví pro ně vymýšlet nové zajímavé hry a projekty.

 

Hollie Rochfort – hlavní lektorka v družině

Více...

Hollie je veselá mladá slečna z Anglie se spoustou energie a smyslem pro humor. Má několikaleté zkušenosti s dětmi. V družině je jako hlavní lektorka všechny dny od 12:30 do 17:30hod.

Telefon: +447565937036

Vzdělání:

TEFL Certificate, The Language House, Prague, Czech Republic, 2018, 130 – hour intensive teacher training course with an extensive grammar component. The Language House is a recognized member of the College of Teachers, U.K. Fully accredited and externally monitored by IATQuO (International Accreditation of TESOL Qualifying Organizations)

The Language House, Prague — ​YLT TEFL Certificate​ July 2018  12-hour IATQuO-accredited TEFL extension certificate focused on the            methodology, class management, and skills required to teach English to children aged 3 to 17 

University College Falmouth, Falmouth, UK — ​BA Hons, Fine Art,   September 2008-July 2011 

 

Zkušenosti:
Výuka studentů od začátečníků po pokročilé. Příprava lekcí zaměřená na 4 základní dovednosti – čtení, psaní, poslech a mluvení. Velikost skupiny – 2 až 10 studentů.
Vytváření a vedení animačních programů v hotelu ve Francouzských Alpách (více než tři roky).
Birmingham St Mary’s Hospice – Art terapeut v denním hospicu (více než jeden rok, jednou týdně)

Nicole Blazier – lektorka v družině

Více...

Nicole je vzdělaná mladá žena, která pochází z New Orleans v Louisianě. Ráda pomáhá studentům v překonávání svých strachů z cizího jazyka.

Telefon: +420 773 189 710

Vzdělání:

TEFL Certificate, The Language House Prague, Czech Republic, August 2016 • 130- hour intensive teacher training course • The Language House is a recognized member of The College of Teachers, U. K. • Fully accredited and externally monitored by LATQuO (International Accreditation of TESOL Qualifying Organizations

Texas A&M Commerce – Commerce, TX December 2013 Master of Business Administration

Louisiana State University – Baton Rouge, LA August 2010 Bachelor of Communication Studies

Zkušenosti:

Dvouletá zkušenost s výukou anglického jazyka na základní  škole.

Roční zkušenost s výukou v mateřské škole v Jižní Korei.

Nikola Žejdlová – in-line brusle

Více...

Vystudovala střední školu ekonomickou (se sportovním zaměřením) a nyní studuje VŠE obor Mezinárodní ekonomika a právo v podnikání. Na bruslích jezdí od dětství a vystřídala mnoho stylů od Fitness bruslení přes agressive bruslení ve skateparcích. V dnešní době se zajímá o freestyle slalom. Je zakladatelkou a majitelkou NIKI SCHOOL s.r.o., která se zabývá výukou in-line bruslení. S učením dětí i dospělých má bohaté zkušenosti. Brusle jí baví a umí pro ně nadchnout i ostatní.

* webdesign - nasvahu.net *